Krajowa 22 zbiera śmiertelne żniwo

W niedzielny wieczór doszło do tragicznego wypadku w Boleminie pod Gorzowem. W czołowym zderzeniu audi z ciężarówką zginęła kobieta kierująca samochodem osobowym. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło po godz. 20 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Krasowcem, a Boleminem.

Zderzył się tam czołowo samochód osobowy audi A4, który jechał od strony Sulęcina z samochodem ciężarowym marki renault jadącym od strony Gorzowa.

- Na łuku drogi kobieta kierująca audi zjechała na przeciwny pas i zderzyła się czołowo z ciężarówką. Nie wiadomo z jakich przyczyn zjechała na lewy pas jezdni - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego KWP.

Audi po odbiciu się od ciężarówki, zatrzymało się na skarpie tuż przy rowie. Przód samochodu był całkowicie zmiażdżony. Do wydostania kobiety z auta był potrzebny ciężki sprzęt. Strażacy wyciągnęli kierującą nieptrzytomną i przekazali pod opiekę ratownikom medycznym. Niestety około 30-letnia kobieta, pomimo reanimacji zmarła na miejscu.

Niestety to nie jedyny śmiertelny wypadek do którego doszło na tej drodze w ostatnim czasie. Tylko od początku tego roku na odcinku od Gorzowa do Krzeszyc zginęło kilka osób - w tym motocyklistów.

Teraz w RadiuGO

W Rytmie Hitów

-

ZARAZ ZAGRAMY: